Czym najlepiej wyczyścić tapicerkę samochodową lub meblową – kanapę narożnik

Każda tapicerka bez względu na kolor i materiał z jakiego została wykonana po jakimś czasie ulega zabrudzeniu. Jedne tapicerki są bardziej odporne na brud, a inne mniej jednak nie zmienia to faktu, że każda wcześniej czy później będzie wymagała dokładnego wyczyszczenia lub po prostu odświeżenia.

Na rynku dostępne jest coraz więcej preparatów w postaci płynnej lub w proszku, które służą do czyszczenia – prania tapicerek. Każdy z producentów płynu lub proszku do prania siedzeń, kanap, narożników zachwala swój produkt i twierdzi, że jest to najlepszy wybór. Niestety rzeczywistość nie jest tak kolorowa i w praktyce okazuje się, że nie wszystkie środki czyszczące do tapicerki potrafią stanąć na wysokości zadania i działać tak jak zapewnia ich producent.

W naszej ofercie znajdują się tylko i wyłącznie środki, które są przez nas sprawdzone w praktyce i możemy zapewnić, że rzeczywiście znakomicie radzą sobie z nawet najbardziej zabrudzoną tapicerką nie tylko samochodową, ale także z takimi meblami jak kanapy, narożniki, fotele, materace, wypoczynki i inne. Nie tylko handlujemy tymi płynami, ale także sami stosujemy je podczas świadczonych przez nas usług.

Aktualnie oferujemy płyn do prania i odplamiania tapicerek firmy Tenzi ze Szczecina. Najlepsze i najtańsze na rynku środki do czyszczenia tapicerek to płyny TENZI TEXWASH oraz TENZI TEXTIL-EX. Środki te sprzedajemy w pojemnikach po 1 lub 5 litrów. Są to doskonałe szampony do zastosowania w odkurzaczach i maszynach piorących i można je stosować z powodzeniem także w takich popularnych urządzeniach jak Puzzi firmy Karcher.

Staramy się zawsze mieć powyższe środki czyszczące w najlepszych cenach. Śledzimy na bieżąco jakie są ceny na rynku w Polsce i dzięki temu nasz sklep internetowy ma najniższe ceny i rzeczywiście najtaniej oferuje tego typu płyny. Nasza siedziba do Szczecin jednak przez internet sprzedajemy nasze produkty zarówno online jak i przez serwis aukcyjny Allegro.

Zapraszamy do kontaktu i do zakupów.