Czyścimy jachty łodzie motorowe żaglówki z dojazdem do klienta

Jeśli jesteś właścicielem jachtu i chcesz żeby lśnij on czystością to dobrze trafiłeś. Od lat zajmujemy się kompleksową pielęgnacją łodzi. Nie tylko czyścimy, ale także polerujemy burty oraz elementy chromowane.

Zadzwoń do nas pod numer 502 866 337 i zamów wizytę naszych specjalistów. Przyjedziemy i fachowo zajmiemy się czyszczeniem każdej łodzi.

czyszczenie łodzi szczecinDysponujemy specjalistycznym sprzętem oraz dedykowaną chemią czyszczącą. Mamy doświadczenie oraz wiedzę jak dokładnie czyścić jachty oraz łodzie motorowe i żaglowe. Znamy się na tym i właśnie dlatego można nam w pełni zaufać oraz powierzyć nam czyszczenie swojego jachtu.

Oferujemy także polerowanie, woskowanie  burt z laminatu oraz elementów chromowych tak żeby przywrócić tym elementom pierwotny wygląd i blask.

czyszczenie motorówek szczecinZaufało nam już dziesiątki właścicieli łodzi, motorówek i jachtów. Nasza specjalność to zarówno przygotowanie łódki do sezonu jak i dokładne czyszczenie pokładu, kajuty, kadłuba, burt, dna motorówki z glonów po sezonie.

Każde zlecenie traktujemy indywidualnie i staramy się oferować najniższe ceny na rynku. Dojeżdżamy do klientów i czyścimy motorówki na przystani u klienta. Istnieje także możliwość mycia łodzi w naszej myjni parowej przy ul. Wernyhory 17 w Szczecinie.