Czyszczenie posadzek, polimeryzacja podłóg marmurowych

Oferujemy mechaniczne usługi czyszczenia i doczyszczanie podłóg twardych – kompleksowe czyszczenie posadzek. Czyszczenie metodą mechaniczną podłóg pozwala usunąć nawet najtrudniejsze zabrudzenia z czyszczonej powierzchni. Z powodzeniem usuwamy zabrudzenia po smarach czy plamy związane z długoletnim użytkowaniu.

Doczyszczamy także dokładnie fugi. Wszystkie usługi wykonujemy specjalnymi maszynami szorująco zbierającymi. Stosujemy także szorowarki w połączeniu z specjalistycznym odkurzaczem wodnym. W naszej pracy używamy tylko sprawdzonych profesjonalnych środków piorąco czyszczących bo tylko takie pozwalają usunąć najgorsze nawet zabrudzenia.

Polimeryzacja  –  akrylowanie podłóg

Jeśli chcemy, aby nasza podłoga utrzymana była w odpowiedniej czystości powinniśmy skorzystać z usługi akrylowania czyli tak zwanej polimeryzacji. Jest to specjalne podłoże, które używa się do podłóg typu PCV, linoleum, marmoleum, Tarkett.

Miejmy świadomość, że regularnie akrylowana podłoga praktycznie nie zużywa się podczas eksploatacji. Specjalna warstwa polimeru odpowiednio zabezpiecza i nie pozwala na porysowanie czy inne drobne uszkodzenie podłóg.  Polimeryzacja zapewnia nie tylko idealny wygląd, ale spełnia także rolę antypoślizgową. Zabezpiecza także przed działaniem wnikającego pod wpływem wilgoci brudu. Po profesjonalnie wykonanym akrylowaniu mniej mamy także problemów z bieżącym myciem i utrzymywaniem w czystości podłogi.

Nie szoruj podłogi z betonu, kamienia, marmuru samemu. Wezwij naszego specjalistę, który za pomocą odpowiednio dobranego sprzętu usunie każde zabrudzenie z posadzki.