Czyszczenie tapicerek kanap narożników wypoczynków

Aktualnie obsługujemy klientów z Szczecina oraz Gorzowa Wielkopolskiego i okolic. Podajemy numer do kontaktu dla powyższych lokalizacji – tel. 502 866 337

Meble z obiciami należą do najbardziej popularnych w naszych domach. Kanapy, sofy i fotele w salonie cieszą się tak dużym wzięciem, że często domownicy kłócą się o wolne miejsce, żeby odpocząć, poleniuchować, obejrzeć książkę lub obejrzeć film. Niestety pomimo wielu zalet, meble te mają jedną wadę – zbyt łatwo ulegają zabrudzeniom, poplamieniu oraz drobnym uszkodzeniom, z którymi ciężko sobie poradzić – domowe metody zwykle przynoszą więcej szkód niż pożytku. Jak więc skutecznie usunąć plamy z tapicerki? To proste! Wystarczy zadzwonić do naszej firmy! Zajmujemy się profesjonalnym i kompleksowym czyszczeniem tapicerki meblowej i samochodowej, a także praniem wykładzin i obić. Zapraszamy do skorzystania z oferowanych przez nas usług!

Meble, które stanowią główne wyposażenie każdego salonu, czyli kanapy i fotele, należą do najbardziej popularnych i najbardziej eksploatowanych przedmiotów w naszych domach. Spędzamy w nich większość naszego wolnego czasu – przy książce lub filmie, a także z członkami rodziny i przyjaciółmi. Z salonu i znajdujących się w nim mebli korzystają zarówno dorośli jak i dzieci, a także zwierzęta – każdy szanujący się pies lub kot z przyjemnością wyleguje się na kanapie. Takie intensywne użytkowanie sprawia, że ulubiona kanapa szybko pokrywa się plamami, zabrudzeniami, sierścią itp. Jak się ich szybko pozbyć? Najprostszym rozwiązaniem jest skontaktowanie się z naszą firmą – wyczyścimy kanapę, fotel, a także tapicerkę samochodową czy wykładzinę dywanową. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Prawie każdy właściciel samochodu chce, aby jego pojazd był wyjątkowy – sprawny, zadbany i czysty – nie tylko z zewnątrz, gdzie lakierowana blacha lśni w promieniach słońca, ale także w środku, gdzie tapicerka jest czysta i pachnąca świeżością. W sytuacji codziennego użytkowania wydaje się to bardzo trudne, a wręcz niemożliwe do zrealizowania. Plamy i zabrudzenia na fotelach i kanapach w samochodzie pojawiają się nagle i są trudne do usunięcia. Podobnie jest z meblami tapicerowanymi w domu – brudzą się łatwo, a czyszczenie jest trudne i często kończy się niepowodzeniem. Dlatego zamiast próbować samodzielnie czyścić tapicerkę, lepiej zlecić to zadanie specjalistom – czyli nam. Dysponujemy odpowiednim doświadczeniem oraz profesjonalnym sprzętem i środkami chemicznymi. Zapraszamy do kontaktu!

W przyszłości planujemy otworzyć nasze oddziały w takich miastach jak: Gorzów, Poznań, Wrocław, Warszawa, Kraków, Gdańsk, Gdynia, Sopot – Trójmiasto