Tanie opiekowanie się grobami – sprzątanie grobów, mycie nagrobków

Czyszczenie grobów Szczecin

Śmierć bliskiej osoby, niezależnie od tego, czy jest wynikiem nagłego wypadku, czy długotrwałej choroby, na długo pozostaje w naszej świadomości jako wydarzenie smutne, a wręcz traumatyczne. Jedyne, co nam pozostaje po niej to wspomnienia, różne pamiątki i miejsce na cmentarzu, o które staramy się dbać i zapalać w nim znicze jako znak naszej pamięci. Jednak wiele sytuacji sprawia, że nie zawsze jest to możliwe lub bywa bardzo utrudnione, np. z powodu długotrwałego wyjazdu, przeprowadzki lub intensywnego trybu życia.

Wówczas przydałby się ktoś, kto od czasu do czasu, w zastępstwie, zaopiekuje się grobem bliskiej osoby, odwiedzi go i sprawdzi, czy wszystko jest w porządku i czy miejsce nie padło ofiarą wandali, sprzątnie zalegające liście, posadzi kwiaty i zapali znicz w naszym imieniu.

opieka nad grobami SzczecinJeszcze kilkanaście lat temu byłoby to nie do pomyślenia, obecnie jest to coraz bardziej popularna usługa, z której korzystają osoby, które wyjechały ze Szczecina z powodów osobistych lub wyemigrowały w celach zarobkowych, np. do Wielkiej Brytanii.

Sprzątanie grobów abonament

Usługę opieki nad grobem można zamówić jako czynność jednorazową, ale także w formie abonamentu na określony czas z określoną ilością odwiedzin. Nasza firma oferuje takie usługi. Gwarantujemy wysoką jakość oraz korzystne warunki. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Oferujemy najniższe ceny – najtaniej:

– czyszczenie i odświeżanie nagrobków z lastryko
– dbanie o groby także rodzinne i teren w około przez cały rok
– mycie i sprzątanie pomników z granitu i innych drogich kamieni
– opiekowanie się zielenią, krzewami i kwiatami na grobach
– sadzenie, przycinanie, formowanie żywopłotów – thuje, tuje, bukszpan, iglaki, cyprysy itp
– montaż ławeczek i alejek przy grobach

Polecamy także : ozonowanie pomieszczeń Szczecin