Mechaniczne polerowanie porysowanego lakieru renowacja karoserii samochodu

Przygotowujemy także ofertę związaną z kosmetyką zewnętrznej części auta. Niedługo do naszej gamy usług zamierzamy wprowadzić wszelkie produkty pozwalające na polepszenie wyglądu lakieru oraz świateł samochodu. Dysponujemy najnowszym sprzętem do regeneracji powłoki lakierniczej, reflektorów oraz najwyższej jakości preparatami i kosmetykami, które pozwolą przywrócić dawny blask nawet mocno zaniedbanemu lakierowi.

Zadzwoń do nas na tel. 502 866 337
Umów się na wizytę w celu sprawdzenia możliwości wykonania polerki w danym czasie oraz wycenę usługi. Czas trwania tego typu usługi to co najmniej kilka godzin więc jesteśmy w stanie obsłużyć maksymalnie 3-4 klientów dziennie.

usuwanie rys z lakieru na samochodzie szczecin– Naprawa i renowacja zniszczonego, porysowanego lakieru samochodowego
– Usuwanie drobnych wgnieceń w karoserii auta bez konieczności lakierowania
usuwanie wgnieceń w karoserii z samochodu szczecinPolerowanie rys – polerka starych matowych lakierów – mechaniczna polerka
– Powłoka kwarcowa,  teflonowanie, woskowanie aut
– Odnawianie, odświeżanie, ochrona, zabezpieczanie lakierów samochodowych
– Korekta lakieru samochodowego – usuwanie rys, wgnieceń, zmatowień, przebarwień, zarysowań
– Mechaniczne polerowanie samochodu do sprzedaży
– Mechaniczna polerka reflektorów, lamp, świateł samochodowych

Nie wiesz gdzie w Szczecinie jest dobry zakład, w którym robią polerki lakierów, karoserii, reflektorów samochodowych i naprawiają wgniecenia w karoserii bez potrzeby oddawania auta do blacharza? Kto usuwa zarysowania i zmatowienia lakieru bez wizyty u lakiernika samochodowego?

Zadbamy kompleksowo o Twoje auto i zrobimy wszystko żeby zawsze wyglądało jakby dopiero co wyjechało z salonu. Regularne wizyty w naszym warsztacie pozwolą Ci utrzymać samochód w idealnym stanie przez długie lata.

Zobacz jeszcze

Polerowanie reflektorów w Szczecinie
Stacjonarna myjnia parowa w Szczecinie