Pranie czyszczenie tapicerki w kabinach TIR

Zleć nam dokładne posprzątanie kabiny Twojego TIR-a i czuj się zawsze komfortowo w swoim drugim domu. Przyjedziemy i wyczyścimy wnętrze Twojej ciężarówki nawet dzisiaj.

Zadzwoń tel. + 48 601 767 340 Szczecin i okolice

Dezynfekcja samochodów ciężarowych Szczecin (koronawirus, covid-19)
Usuwanie wirusów, bakterii, pleśni i brzydkim zapachów ozonem
Ozonowanie tapicerki – kabin, materacy kierowcy.

Najniższa cena – czyszczenie tapicerki – umycie TIRA w środku najtaniej i najszybciej – sprzątanie wnętrza ciągnika siodłowego – najszybsze terminy realizacji – dojazd do klienta od zaraz jeszcze dziś na już

Przygotowaliśmy specjalną ofertę dla indywidualnych kierowców ciężarówek oraz firm spedycyjnych. Proponujemy w najniższej cenie kompleksowe sprzątanie i dbanie o czystość w środku ciągnika siodłowego. Mamy świadomość, że kabina prawie każdego TIR-a to nie tylko miejsce pracy dla kierowcy, ale również miejsce w którym się śpi oraz spożywa posiłki.

Nasza oferta skierowana jest do tych, którzy z różnych przyczyn nie mają czasu samemu zająć się wnętrzem kabiny swojego ciągnika siodłowego, a chcą mieć idealnie czysto w Tirze. Usługa kompleksowego sprzątania kabiny samochodu ciężarowego lub dowolnej marki ciągnika siodłowego to nie tylko dokładne odkurzanie wszystkich powierzchni oraz zakamarków. To także specjalistyczne pranie siedzeń, łóżek, podsufitki oraz wszystkich innych elementów pokrytych materiałem. To także mycie pozostałych elementów plastikowych i gumowych w Tirach.

Dlatego chcemy pomagać w utrzymaniu czystości kabin TIR-ów. Usługa kompleksowego sprzątania kabiny ciągnika siodłowego lub samochodu ciężarowego obejmuje dokładne odkurzanie wszystkich zakamarków, pranie tapicerki siedzeń oraz łóżek, pranie podsufitki i innych elementów obitych tkaniną, mycie wszystkich elementów plastikowych i gumowych.

Zapraszamy do korzystania z naszych usług zarówno firmy transportowe i spedycyjne dysponujące większą flotą oraz indywidualnych właścicieli ciągników siodłowych.

Ozonowanie ciężarówek szczecin

Dojeżdżamy do każdego klienta. Realizujemy każde zlecenie, a usługę czyszczenie tapicerki tira wykonujemy na terenie firmy zlecającej lub po prostu w miejscu postoju pojazdu gdziekolwiek na terenie całego Szczecina lub okolic do 25 km od centrum miasta. Sprawdź nasz cennik i przekonaj się, że mamy naprawdę niskie ceny i jeśli coś nie jest najtaniej to na pewno tanio i solidnie. Posiadamy kilka profesjonalnych ozonatorów. Czas ozonowania kabiny w Tirach wynosi ok 15 minut. Wykonujemy ozonowanie z dojazdem do klienta.

Polecamy : kompleksowe czyszczenie samochodów Szczecin