Pranie rolet, żaluzji pionowych – verticali

Zadzwoń tel. + 48 504 385 208 Szczecin i okolice

Coraz częściej modne żaluzje pionowe (verticale) zaczynają stanowić ważny element urządzanych wnętrz pomieszczeń zarówno w obiektach prywatnych jak i salonach firmowych oraz miejscach użyteczności publicznej. Zastosowanie verticali nadaje wnętrzom oryginalny styl i nie powtarzalny charakter. Dzięki unikalnemu wyglądowi oraz prostocie użytkowania stanowią aktualnie znakomitą alternatywą dla stosowanych do tej pory zasłon okiennych, firan, rolet, czy żaluzji poziomych.

Podczas projektowania wnętrz żaluzje pionowe stosowane są zazwyczaj do zasłaniania większych powierzchni. Znakomicie zasłaniają okna lub przeszklone ściany w salkach konferencyjnych lub jako praktyczny podział pomieszczeń w celu oddzielenia od siebie miejsc pracy. Jest to przydatne i komfortowe rozwiązanie, które zapewnia nie tylko prywatność ale umożliwia także regulowanie poziomu natężenia światła słonecznego w pomieszczeniach.

Jednak tak jak każdy inny materiał wymagają one czyszczenia raz na jakiś czas.W celu utrzymania ich zawsze przyjemnego wyglądu oraz zapewnienia bezawaryjnego funkcjonowania niezbędne jest regularne czyszczenie. Nasza firma oferuje kompleksowe pranie verticali oraz systematyczne przeprowadzanie prac związanych z konserwacją i ewentualnymi naprawami.

Zadzwoń i zapoznaj się naszą ofertę na cykliczną realizację najwyższej jakości usługi dbania o prawidłowe funkcjonowanie i zawsze estetyczny wygląd żaluzji pionowych. Zajmujemy się także praniem i czyszczeniem rolet rzymskich.