Profesjonalne czyszczenie skór – skórzanej tapicerki w autach mebli kanapy foteli ze skóry

Czyszczenie skórzanych mebli,  tapicerki samochodowej, narożników, wypoczynków – usługi nie tylko dla firm w Szczecinie

Czyszczenie skór – renowacja skór – farbowanie skóry
mebli skórzanych – tapicerki skórzanej – Szczecin tel. 601 767 340

  • czyszczenie skórzanej tapicerki
  • renowacja kanap ze skóry
  • naprawa skór na meblach
  • farbowanie skórzanych foteli w samochodzie
  • odnawianie skóry na narożnikach

Nasza firma od wielu lat specjalizuje się w czyszczeniu tapicerki meblowej oraz samochodowej także skórzanej. Jeżeli jesteś przedsiębiorcą i interesują Cię tego typu usługi, trafiłeś pod odpowiedni adres.

Fotel po renowacji
Fotel przed renowacją

 

 

 

 

 

 

Czyścimy tapicerki meblowe z dojazdem do domu klienta na terenie Szczecina i w okolicach do 25 km od centrum.

Zadzwoń na nasz nr tel.  601 76 73 40 i zamów wizytę naszego specjalisty od czyszczenia i impregnacji skór. Doprowadzimy Twój zestaw wypoczynkowy do porządku i sprawimy, że znowu będzie czysty i wyglądał jak nowy.

Zadbaj o wizerunek swojej firmy!

czyszczenie skóry szczecinKażdy, kto prowadzi swój własny biznes doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak ważny w dzisiejszych czasach jest wizerunek firmy. O tym czy będzie ona pozytywnie postrzegana przez otoczenie decyduje szereg rozmaitych czynników. Dysponujesz flotą samochodową i własnym biurem? Zadbaj o to, by podnosiły prestiż Twojej firmy. To szalenie istotne elementy odgrywające niebagatelną rolę w całej układance – Twoi klienci oraz kontrahenci zawsze mają je na uwadze.

czyszczenie skórzanych tepicerek szczecinCzysta tapicerka meblowa czy samochodowa to podstawa eleganckiego wyglądu. Mając do dyspozycji takich profesjonalistów jak my, nie musisz się już martwić o to, kto należycie zadba o jej stan. Poradzimy sobie z każdym – nawet długotrwałym i uporczywym – zabrudzeniem. Posiadamy najlepszej jakości środki czyszczące oraz profesjonalny sprzęt, co gwarantuje olśniewające rezultaty.

Zaufaj profesjonalistom! Czyszczenie tapicerki skórzanej na terenie Szczecina

Zaufało nam już wiele firm – mamy wśród nich sporo stałych kontrahentów. Powierzając nam zadania z zakresu czyszczenia tapicerki, zyskujesz solidnego i sumiennego partnera, na którego zawsze możesz liczyć. Wysoki standard usług to nasz priorytetowy cel – w tym obszarze nie uznajemy żadnych kompromisów.

Zapoznaj się z naszymi propozycjami i dołącz do nas już dziś! Profesjonalne usługi świadczone przez najlepszych na rynku specjalistów to oszczędność czasu i pieniędzy. Zapraszamy!

W najbliższym czasie planujemy rozszerzyć nasza ofertę o takie usługi jak: renowacja skór naturalnych, naprawa foteli skórzanych w samochodzie, farbowanie skórzanej tapicerki w autach, czyszczenie siedzeń ze skóry naturalnej. Działamy nie tylko w Szczecinie, ale także w okolicach.

Robimy także : pranie kanap

Oceń wykonaną pracę
[Total: 5 Average: 4.6]