Renowacja, regeneracja reflektorów, polerowanie lamp – Szczecin – Tania i dobra firma odnawiająca światła w samochodach

Światła samochodowe to bardzo ważny element bezpieczeństwa. Trzeba zawsze dbać o to żeby reflektory miały sprawne żarówki i były czyste. Jednak nie tylko czystość lamp wpływa na jakość i jasność oświetlenia jakie daje nasze auto. polerowanie świateł samochodowych szczecinTrzeba także uważać i sprawdzać czy klosze od świateł samochodowych nie są już porysowane i zmatowione. Stare i zarysowane reflektory samochodowe dają o wiele mniej światła i powinniśmy wtedy zadbać o ich odnowienie. Regeneracja poprzez polerowanie reflektorów daje naprawdę dobry i trwały efekt.

Gdzie w Szczecinie polerują lampy samochodowe?
Zadzwoń na nr tel. 502 866 337 i umów się na wizytę w celu odnowienia i renowacji reflektorów w Twoim aucie.

Polerowanie lamp Szczecin. ul. Wernyhory 17

polerowanie lamp samochodowych szczecinJeśli w Twoim aucie zauważyłeś, że światła nie świecą już tak jak dawniej to może należy zlecić ich polerowanie. Taka czynność polega na usunięciu starej i zmatowionej warstwy oraz różnych nalotów, które przez lata eksploatacji nagromadziły się na kloszu. Nie radzimy robić tego samemu ponieważ tylko doświadczony i dysponujący odpowiednim sprzętem warsztat potrafi przywrócić dawny blask reflektorom.

  • regeneracja reflektorów w samochodzie Szczecin
  • polerowanie lamp samochodowych w Szczecinie
  • polerka zmatowiałych świateł mijania w aucie
  • odnawianie kloszy w reflektorach od samochodu

Osoby zainteresowane usługą polegająca na renowacji i odnowieniu oświetlenia w samochodzie prosimy o kontakt telefoniczny w celu umówienia wizyty na tak zwane oględziny. Ceny za polerkę kloszy od reflektorów plasują się w przedziale 50-100 zł za sztukę jednak zawsze ostateczny koszt ustalamy indywidualnie dla każdego auta.

Reflektor samochodowy przed regeneracją
Lampa samochodowa po zabiegu polerki

Dlaczego konieczna jest renowacja lamp ?

O tym jak ważna jest wysoka jakość reflektorów można przekonać się podczas badania technicznego. Od pewnego czasu diagności bacznie przyglądają się lampom i w przypadku stwierdzenia złej jakości, odmawiają “podbicia przeglądu”. Jedno jest pewne – takie reflektory nie przejdą :

regeneracja lamp

Tak wygląda lampa po polerowaniu :

polerowanie lamp

Najlepsze porównanie jest podczas procedury renowacji :

regeneracja reflektorow

Oceń wykonaną pracę
[Total: 5 Average: 4.8]