Mobilna myjnia parowa w Szczecinie

Polecamy – Kompleksowe czyszczenie aut
w Szczecinie przy ul. Wernyhory 17.

Zadzwoń i umów się na najskuteczniejsze mycie auta metodą parową lub na kompleksowe sprzątanie samochodu na zewnątrz i wewnątrz.

Myjnia parowa Szczecin

tel 502 866 337

Dlaczego myjnia parowa zasługuje na uwagę ? Para wodna ma wiele zastosowań w codziennym życiu. Do niedawna była używana przede wszystkim w przemyśle, a ostatnio coraz popularniejsze staje się wykorzystanie pary do mniej zaawansowanych, ale bardzo przydatnych rzeczy. Coraz większą popularnością cieszą się mobilne myjnie parowe, gdzie za pomocą specjalistycznego urządzenia możemy szybko i skutecznie, a także mniej inwazyjnie wyczyścić różne powierzchnie – od karoserii samochodowej, tapicerki samochodowej po budynki i ich wnętrza i elewacje.

Czyszczenie za pomocą pary wodnej jest nie tylko praktyczne – m.in. nie wymaga długiego czasu schnięcia i wyłączania czyszczonego obiektu z eksploatacji, ale przede wszystkim jest bardzo ekonomiczne. Dzięki wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii, zużycie wody spada nawet o 90 procent. Czyszczenie parą nie wymaga również takiej ilości środków chemicznych jak w przypadku tej czynności wykonywanej metodą tradycyjną, dzięki czemu jest bardziej przyjazne dla środowiska.

Dlaczego parowa myjnia ręczna ?

Samochód na myjniSkuteczność takich działań jest także dużo wyższa niż w przypadku klasycznego mycia zabrudzonych powierzchni wodą i środkami chemicznymi – za pomocą pary nie tylko można skutecznie usunąć większość zanieczyszczeń – także tych, które powstały bardzo dawno, ale także skutecznie odkazić i zdezynfekować czyszczoną powierzchnię, dostać się w najdrobniejsze zakamarki i pozbyć się wszelkich roztoczy, co jest bardzo ważną informacją dla osób cierpiących na różnego rodzaju alergie. Mobilna myjnia parowa to idealne rozwiązanie dla osób, które cenią sobie nienaganną czystość i ekonomiczne rozwiązania.

Nie wiesz gdzie dokładnie umyć samochód w Szczecinie? W której myjni tanio i dobrze wyczyszczą całe auto w środku i na zewnątrz? Gdzie bezpiecznie i najlepiej umyć samochód zimą w Szczecinie? Przyjedź do nas i przekonaj się, że zawsze doczyścimy każde auto.

Szczecin – Pogodno, osiedle Zawadzkiego, Magnolia, ul. Mickiewicza, Żołnierska, Wernyhory, Szafera, Janickiego.

Oceń wykonaną pracę
[Total: 2 Average: 5]