Ozonowanie mieszkań, pomieszczeń, klimatyzacji – usuwanie pozbywanie się brzydkich zapachów z wnętrza samochodu. Szczecin

Ozonowaie samochoduJedną z naszych specjalizacji jest także ozonowanie samochodów i klimatyzacji. Dzięki temu nasze auta mogą ponownie zostać uwolnione od przykrych zapachów, które nagromadziły się tam przez lata użytkowania.

Wiemy przecież, że jedną z najbardziej istotnych kwestii naszego dobrego samopoczucia jest odpowiednie dbanie o zdrowie w miejscu gdzie spędzamy często większą lub po prostu dużą cześć naszego życia. Mamy tutaj na myśli wnętrza naszych samochodów i jakość klimatyzowanego w ich powietrza.

Niestety bardzo często klimatyzacja naszego auta posiada po prostu tendencję do zagrzybienia oraz rozwoju różnych drobnoustrojów, alergenów, groźnych wirusów i bakterii. Zalecane jest żeby klimatyzacje w samochodzie ozonować minimum 1 lub nawet 2 razy w roku. Odpowiednio wykonane ozonowanie poprawia zdecydowanie jakość powietrza w kabinie samochodu oraz oczywiście powoduje wzrost wydajności używanej klimatyzacji. Wszystko to wykonuje się za pomocą ozonatora.

ozonowanie mieszkaniaOferujemy skuteczne ozonowanie samochodu z dojazdem do klienta czyli w miejscu wskazanym przez Państwa. Przeprowadzamy w Szczecinie także ozonowanie mieszkań, ozonowanie pomieszczeń. Zajmujemy się także usuwaniem takich problemów z brzydkimi zapachami jak:

 

– usuwanie zapachu dymu tytoniowego w samochodzie
– usuwanie dymu papierosowego z domu
– pochłaniacz dymu papierosowego elektryczny
– środki neutralizujące zapach moczu kota lub psa w mieszkaniu
– pochłanianie zapachu spalenizny w kuchni
– pozbywanie się brzydkiego zapachu z piwnicy
– neutralizacja przykrych zapachów w aucie
– usuwanie zapachu dymu z papierosów
– pochłanianie zapachu psa lub kota z środka samochodu
– ozonowanie pomieszczeń – niwelowanie zapachu papierosów
– ozonowanie, odgrzybianie klimatyzacji samochodowej
– wywabianie zapachu papierosów z mieszkania i samochodów
– usunięcie wszystkich zapachów odzwierzęcych oraz innych zapachów
– usunięcie zapachu farby i lakieru po remontach