Ozonowanie mieszkań, pomieszczeń, klimatyzacji – usuwanie pozbywanie się brzydkich zapachów z wnętrza samochodu – Szczecin

Posiadamy certyfikowane, polskie ozonatory

Ozonowaie samochoduJedną z naszych specjalizacji jest także ozonowanie samochodów i klimatyzacji. Dzięki temu nasze auta mogą ponownie zostać uwolnione od przykrych zapachów, które nagromadziły się tam przez lata użytkowania.

Wiemy przecież, że jedną z najbardziej istotnych kwestii naszego dobrego samopoczucia jest odpowiednie dbanie o zdrowie w miejscu gdzie spędzamy często większą lub po prostu dużą cześć naszego życia. Mamy tutaj na myśli wnętrza naszych samochodów i jakość klimatyzowanego w ich powietrza.

Ozonowanie klimatyzacji samochodowej – dezynfekcja
Odgrzybianie klimatyzacji w samochodzie ozonem
Szczecin ul. Wernyhory 17 tel. 883 186 077

Niestety bardzo często klimatyzacja naszego auta posiada po prostu tendencję do zagrzybienia oraz rozwoju różnych drobnoustrojów, alergenów, groźnych wirusów i bakterii. Zalecane jest żeby klimatyzacje w samochodzie ozonować minimum 1 lub nawet 2 razy w roku. Odpowiednio wykonane ozonowanie poprawia zdecydowanie jakość powietrza w kabinie samochodu oraz oczywiście powoduje wzrost wydajności używanej klimatyzacji. Wszystko to wykonuje się za pomocą ozonatora.

Co to jest ozon ?

Ozon to alotropowa odmiana tlenu. Od cząsteczek tlenu atmosferycznego zbudowanego z dwóch atomów tlenu (O2) odróżnia się tym, że składa się z trójatomowych cząsteczek (O3).

Jak powstaje ozon?

Ozon w zastosowaniach technicznych powstaje w urządzeniach zwanych ozonatorami. Ozonatory to urządzenia elektryczno-mechaniczne służące do wytwarzania ozonu. Najczęściej ozon generowany jest metodą elektryczną podczas cichych wyładowań.

Właściwości ozonu

Ozon posiada bardzo silne własności aseptyczne, dzięki temu jest jednym z najskuteczniejszych środków bakteriobójczych, grzybobójczych, dezynfekcyjnych. Ozon działa niszcząco nie tylko na bakterie i grzyby, ale również na wirusy. Atakując i utleniając ich ścianki komórkowe, wchodzi w reakcję z mikroskopijnymi organizmami powodując ich unicestwienie.

Ozon także usuwa rozpylone substancje organiczne takie jak benzyna, oleje, lakiery, farby i wiele innych.

Ozonowanie Szczecin

ozonowanie mieszkaniaOferujemy skuteczne ozonowanie samochodu z dojazdem do klienta czyli w miejscu wskazanym przez Państwa. Przeprowadzamy w Szczecinie także ozonowanie mieszkań, ozonowanie pomieszczeń. Zajmujemy się także usuwaniem takich problemów z brzydkimi zapachami jak:

 

– usuwanie zapachu dymu tytoniowego w samochodzie
– usuwanie dymu papierosowego z domu
– pochłaniacz dymu papierosowego elektryczny
– środki neutralizujące zapach moczu kota lub psa w mieszkaniu
– pochłanianie zapachu spalenizny w kuchni
– pozbywanie się brzydkiego zapachu z piwnicy
– neutralizacja przykrych zapachów w aucie
– usuwanie zapachu dymu z papierosów
– pochłanianie zapachu psa lub kota z środka samochodu
– ozonowanie pomieszczeń – niwelowanie zapachu papierosów
– ozonowanie, odgrzybianie klimatyzacji samochodowej
– wywabianie zapachu papierosów z mieszkania i samochodów
– usunięcie wszystkich zapachów odzwierzęcych oraz innych zapachów
– usunięcie zapachu farby i lakieru po remontach

Podczas kompleksowego sprzątania raz na jakiś czas wręcz niezbędne jest przeprowadzenie ozonowanie mieszkania. Zapewni to właścicielom nie tylko czystość wizualną, ale także zagwarantuje świeżość lokalu.

Ozonowanie żłobków, przedszkoli i szkół

Przedszkola oraz żłobki są szczególnymi miejsca w których istnieje potrzeba cyklicznego przeprowadzania ozonowania. Regularne zabiegi ozonowania skutecznie zapobiegają infekcjom oraz zakażeniom u dzieci.

Ozonowanie aptek

Apteki ze względu na specyficzny rodzaj klientów są szczególnie narażone na występowanie zagrożeń mikrobiologicznych, ich ozonowanie może być dodatkowym ogniwem dbania o sterylność.

Ozonowanie hoteli, ozonowanie pensjonatów

O tym jak ważna jest czystość i świeżość pokoi hotelowych nie trzeba nikogo przekonywać. Dzięki ozonowaniu klienci nocujący w czystych pomieszczeniach będą zadowoleni i chętniej będą polecać hotel swoim znajomym. Dbamy o świeżość także w hostelach.

Ozonowanie pomieszczeń – dezynfekcja pomieszczeń – koronawirus

Epidemia wirusa COVID19 (koronawirusa) pokazuje jak bardzo istotną sprawą jest dezynfekcja przedmiotów, czy dezynfekcja pomieszczeń. Idealną formą na przeprowadzenie takiej dezynfekcji jest ozonowanie. Zastosowanie generatorów ozonu pozwala na szybkie i skuteczne zrobienie porządku z wirusami.

Ozonowanie Zachodniopomorskie

Nasze usługi ozonowania obejmują nie tylko miasto Szczecin, ale także okoliczne gminy. Bez problemów dojeżdżamy do nadmorskich miejscowości.

Polecamy : Pranie narożnika Szczecin