Czyszczenie narożnika kanapy tapicerki w: Gryfinie Stargardzie Pyrzycach Goleniowie Policach – Zachodniopomorskie

Miło nam poinformować, że od grudnia tego roku rozszerzamy nasza ofertę, a dokładnie powiększamy nasz zasięg. Od teraz można zamawiać pranie tapicerki meblowej i samochodowej z dojazdem do domu klienta nie tylko w Szczecinie. Aktualnie dojeżdżamy do klientów i pierzemy tapicerki w promieniu do 50 km od centrum Szczecina. Jak zwykle stosujemy tylko profesjonalne urządzenia piorące firmy KARCHER oraz dedykowaną do tapicerek meblowych chemię piorącą.

Zadzwoń i umów się na wizytę naszego specjalisty od prania tapicerki.
tel. 502 866 337

pranie-naroznikow-stargardPracujemy od poniedziałku do soboty w godzinach od 8 do 20. Jesteśmy do Państwa dyspozycji i do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Pierzemy tapicerki od kilku lat. Mamy ogromne doświadczenie i niezbędne narzędzia żeby zawsze jak najdokładniej wyczyścić powierzony nam mebel.

Nasza oferta obejmuje pranie ekstrakcyjne tapicerek urządzeniami firmy Karcher. Pierzemy narożniki, kanapy, sofy, tapczany, fotele, materace, pufy, wersalki, wypoczynki. Podejmujemy się także takich zleceń jak pranie tapicerki samochodowej na posesji u klienta.

pranie-kanap-policeSwym zasięgiem obejmujemy sporą część województwa Zachodniopomorskiego i na pewno obsługujemy takie miejscowości jak: Police Gryfino Stargard Pyrzyce Goleniów. Jeśli jeszcze nie wiesz gdzie piorą tapicerki w Twoim mieście to sprawdź nas. Najszybsze terminy realizacji zleceń (nawet jeszcze na dziś) i najniższe ceny.

Istnieje także możliwość dojazdu do klientów i pranie narożników, czyszczenie kanap foteli wypoczynków, tapicerki samochodowej w takich miejscowościach jak np. : Załom, Żydowce, Podjuchy, Morzyczyn, Kobylanka, Pilchowo, Tanowo, Trzeszczyn, Chociwel, Nowogard, Międzyzdroje, Wolin, Płoty, Myślibórz, Gorzów Wielkopolski, Łobez, Chojna, Maszewo, Trzcińsko Zdrój, Kamień Pomorski, Dziwnówek, Dziwnów, Pobierowo, Rewal, Międzywodzie, Wisełka, Warzymice, Kołbaskowo, Lubieszyn, Będargowo i inne

Zobacz też :